درباره ما

کمپانی ملی سایت با بیشتراز 10 سال همت و سعی و تجربه در قضیه ساخت وب سایت ( شرکتی , فروشگاهی , فردی و … , تولید و فعال سازی نرم افزار های تلفن همراه اندورید و ios , مراحل سئوی سایت و سئو وب سایت , با اطمینان می توان ذکر کرد یک کدام از شاخص ترین شرکت های برنده ساخت وب سایت در کشور‌ایران هست , که با منفعت مندی از متخصصها وحرفه ای ها در طراحی وب و بهینه سازی سایت , و با عرضه روشهای تازه فراهم است تا همگی هموطنانی را که دارنده یک کسب و کار اینترنتی مالامال رونق و سود آور میباشند را کمک کند .

غرض و انگیزه دارای اهمیت ما در‌این این موسسه , تولید رونق و دگرگون سازی در مساله اقتصادی و کسب و کار مشتریان می‌باشد . در حقیقت با داشتن سایت یوزرها و مشتریان متوجه میگردند که ما در کار خویش چقدر پرتلاش و دور از شوخی هستیم و از این روش میتوانیم ارجحیت خویش را نسبت به رقیبان تجاری به مشتریان نشان دهیم .
ما در یک مجموعه کارشناس , تمام تلاش و کارایی خویش را میکنیم تا با ارائه مشورت کردن صادقانه و ماهر , کلیه ریزه کاریهای با اهمیت و حساس کسب و کار شما‌را به شایسته ترین صورت ممکن به مشتریان نمایش دهیم و شما‌را در دارابودن یک تجارت اینترنتی مالامال رونق برای ورود به بازار بزرگ جهانی مساعدت نماییم .

خدمت و سرویس ها ما عبارتند از : ساخت وب سایت در مورد های متعدد , سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت , ارتقاء سرعت بار گذاری وبسایت , تأمین امنیت وبسایت , پباده سازی دوباره وب سایت , پباده سازی نرم افزار اندروید و ios , تبدیل بلاگ به وبسایت , سئو , ثبت گونه های دامنه های ملی و میان و المللی , بازاریابی دیجیتال , پباده سازی لوگو و گرافیک , ثبت و فعال‌ساز‌ی گواهینامه SSL , اپلیکیشن های تخصصی , ارتقا فالوورهای تلگرام و اینستاگرام , دریافت علامت اعتماد الکترونیکی و … میباشد .

سرویس های ما:

• قابلیت و امکان استعمال از سیستم های رئیس محتوا
طراحی وب وردپرس و جوملا
• پشتیبانی بوسیله برگزیدگان متخصصین
• طراحی وب سایت های منحصر و ماهر
• سئو وب سایت و بالا بردن سکو در موتورهای کاوش
• قابلیت ارائه دمو ( پیش نمایش وب سایت ) به صورت مجانی
• مشورت کردن ماهر تماما مجانی
• ساخت سایت منحصربه‌فرد و منحصر
• قابلیت ساخت ورژن گوشی و ریسپانسیو
• فراگیری بی نقص به کار گیری بی آلایش از پنل مدیر
• قابلیت و امکان پیگیری بوسیله مشتری برای بررسی پروسه ترقی پروژه


سه اصل کلیدی و مهم مجموعه پباده سازی ما :

کیفیت برتر

کمپانی ما افتخار دارااست پروژه های ساخت سایت را با بالاترین کیفیت پباده سازی می‌نماید و به مشتریان خویش عرضه می‌کند . این کیفیت بطور تصادفی به وجود نمی آید بلکه منشا آن از شم مسئولیت ما در ارائه کار به شایسته ترین صورت ممکن در همه پروژه ها و پیشنهاد ها میباشد .

ریزبینی بیشتر

تا انتهای پروژه تعدادی توشه تارنما های شما بوسیله کارشناسان متعدد مورد بررسی و بررسی قرار میگیرد .

سرعت بسیار بالا

ساخت سایت را درکمترین زمان ممکن انجام میدهیم . و هر تارنما در مقطع زمان مشخص به مشتری تحویل می شود انگیزه گروه پباده سازی خشنودی و رضایت مشتری می‌باشد.