طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
آبان ۱۴, ۱۳۹۸
آموزش تصویری نصب وردپرس بر روی Wamp Server ومپ سرور
آموزش تصویری نصب وردپرس بر روی WampServer ومپ
آبان ۱۴, ۱۳۹۸

درباره لوکال هاست بیشتر بدانید

درباره لوکال هاست بیشتر بدانید

درباره لوکال هاست بیشتر بدانید

درواقع در‌این مقاله از تعـلـیم مایـل هستـیم تا به پـرسـش شما مخاطبان درباره لوکال هاست جـواب کامل و واضحی بدهــیم. اگر شما مخاطبان درحال تعـلـیم طراحی سایت و راه‌انــدازی سایت هستید مطالعه این قـسمت کمک متعددی به شما مخاطبان می کند. اکثر طراحی کنندگان سایت به‌جهت راه‌انــدازی سایت و تحقیق و تفحص سایت از لحاظ طراحی و ایمنی آن را روی محیط آفلاین محیا‌نمودن می کنند. در‌این شیوه نیازی به خرید دامنه و هاست محلی نمی باشد و تا زمان راه‌انــدازی سایت میشود روی سرور مجازی در کامپیوتر خویش سایت را طراحی کنــیـد.

در واقع شما مخاطبان با نصب یــک آنالیزور قــادر هــستید سایت خویش را طراحی و پیاده سازی کنــیـد. شما مخاطبان با Local Host فضایی مجازی در سیستم خویش محیا‌نمودن می کنــیـد و فارغ از احتیاج به علم‌و فن خاصی سایت خویش را طراحی می کنــیـد.

Local Host را بشناسید

طراحی کنندگان سایت به جای صرف هزینه به‌جهت خرید هاست، آزمایش های خویش را روی هاست محلی به انجام میرسانند. بعد بعد از طراحی و نهایی شدن موضوع‌قرارداد ،آن را در سرور خریداری شده بارگـذاری می کنند. حَسنی که لوکال هاست به‌جهت برنامه نویسان وب دارد این است که آزمون و خطاهای محتـمل را روی هاست مجازی تست می کنند. بعد بعد از تحقیق و تفحص ایمنی و آماده شدن موضوع‌قرارداد ، سایت را به هاست منتقل می کنند.

به‌جهت محیا‌نمودن لوکال هاست به برنامه‌های لوکال هاست احتیاج دارید. چرا‌که به‌جهت این که سیستم شما مخاطبان تــوانستـه بـاشـد دستورات برنامه نویسی مثل PHP را به‌اجرا دراورد احتیاج به یــک سری آنالیزور دارد. ویندوز شما مخاطبان  به‌طور پیش فرض این قابلیت را ندارد تا دستورات شما مخاطبان را خوانده و به‌اجرا دراورد. به همین دلیل احتیاج است از برنامه‌هایی که نقش آنالیزور در سیستم شما مخاطبان اجرا می کنند را نصب کنــیـد.

 

انواع برنامه‌های  Local Host

XAMPP : زمپ از پرطرفدارترین برنامه‌های شبیه ساز سرور است که از سرویس Apache ، Php ، Perl ، MySQL جهت راه‌انــدازی سایت ،ساپورت می کند.

WAMP : ومپ سرور همانند زمپ است و اختصاری از کلمات Windows Apache MySQL PHP است.

LAMP : لمپ سرور مخفف PHP ,MySQL-Server ,Apache ,Linux است و اهمیت آن تنها به‌جهت سیستم عامل لینوکس است.

 

تمایز و اهمیت XAMPP و WAMP

  1. XAMPP به خاطر این که ارائه سرویس ftp محیط بیـشتـری در هارد را اشغال می کند.
  2. کار با برنــامه شبیه ساز سرور زمپ نسبت به wamp server سهل و راحت تر است.
  3. ومپ سرور مبتنی بر ویندوز است اما XAMPP مولتی پلتفرم است و مختص‌همه ی نسخه های سیستم عامل استعمال میشود.
  4. XAMPP رسیدگی به امور مصرف منابع پرقدرت تری نسب به ومپ دارد.

دیدگاه ها بسته شده است